Tere tulemast Nohik.net logiandmebaasi!

Siin saab lugeda igasugused humoorikad logisid internetis peetud vestlustest.

Lisada saavad kõik, registreerida pole vaja!

Lisamine on lihtne - vajuta lingile "LISA LOGI", täida väljad ja saada ära! Oled sa tuttav või võõras, lisada võid ikka!

Uudised

24.01.2011 - 2005. aastast pärit kujundus läks täna pensionile ning pärast viit ja poolt aastat on logidel jälle uus välimus.

18.01.2011 - Viisime ellu juba pikka aega plaanitud täienduse - uue hindamissüsteemi. Nüüdsest saab iga inimene igale logile anda vaid ühe hinde. Uus süsteem on peidetult juba mõnda aega töötanud, nii et päris kõik logid nullisteks ei läinud. Kõvasti muutus ka edetabel.
02.04.2010 - IE kasutajad võivad nüüd rõõmust lakke hüpata, sest mul hakkas igav ning "parandasin" "vea", mille tõttu teatud versioonid paigutasid menüü lehe vasakusse äärde.

03.01.2009 - Teatan, et nüüd on meil ka logide RSS-uudisvoog olemas. Samuti parandasin veidi hindamist.

02.04.2008 - Esiteks tahaksin raporteerida, et eilne süsteemi segasus oli aprillinali, mitte mingi viga. Teiseks - [pole oluline] Kolmandaks annan teada, et enam ei avane hindamisel eraldi akent, kuna see tundus segavat. Nüüd muutub lihtsalt logi hinne ja kõik. Neljandaks avastasin, et olin mingi hetk kiirustades HTML-i kirjutades lehe valideerumise ära kaotanud ja parandasin selle vea.

23.03.2008 - Lisasin võimaluse logisid kommenteerida. Eks näis, kas asi on mõttekas või mitte.

22.01.2008 - Sattusin kogemata üle pika aja veebiarhiivi ja meenus, et kunagi läks mingi hunnik logisid kaduma ning võiks kontrollida, äkki selle abil saab neid taastada. Saigi!

16.11.2007 - Nüüd oleme jällegi kiiremad, kuid kahjuks kaasnes sellega serveri kadumine eile õhtust täna u 15.30-ni. Positiivsetest asjadest võiks aga nimetada uut emaplaati, protsessorit ja mälu.

07.10.2007 - Serveri nädalapikkuse eemaloleku süü lasub kõvakettal, mis andis otsad. Praeguseks oleme kõik andmed taastanud ning kaduma ei läinud õnneks midagi. Lisaks paigaldasime - milline üllatus! - uue kõvaketta. Ahjaa, uue protsessori väänasime ka külge.